3 اشتباه ساده در دکوراسیون داخلی که خانه تان را دلگیر می کند

۳ اشتباه ساده در دکوراسیون داخلی که خانه تان را دلگیر می کند

امروزه بیشتر خانه ها و آپارتمان ها با فضای کوچکتری ساخته میشوند،اگر خانه شما هم کوچک است و می خواهید دلبازتر به نظر برسد، اشتباهاتی را که در ادامه این مقاله از نیکان پلاستیک به آن ها اشاره می شود مرتکب نشوید.

اشتباهاتی که خانه تان را دلگیر می کند

  • استفاده از اشیای بزرگ در دکوراسیون داخلی

مجسمه های بزرگ، گلدان های حجیم، میزهایی با بدنه یک دست و مبلمان های بزرگ برای خانه های کوچک مناسب نیستند. آن ها ممکن است در مغازه زیبا به نظر برسند اما خانه شما را کوچک تر نشان می دهند و احساس خفقان ایجاد می کنند. در واقع هر خانه ای اشیای مناسب خودش را می خواهد.

3 اشتباه ساده در دکوراسیون داخلی که خانه تان را دلگیر می کند

برای دیدن مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید.

  • خانه را رنگارنگ نکنید

در کل خانه چه برای مبلمان و پرده ها و چه دیوارها از دو یا سه رنگ استفاده کنید. رنگ های متنوع باعث احساس آشفتگی و کلافگی در شما می شود. همچنین این دو، سه رنگ هم باید با هم جور باشد. به طور مثال انتخاب یک ترکیب دوتایی یا سه تایی از آبی، سفید و قهوه ای یا سبز، سفید و قهوه ای یا قهوه ای، سفید و کرم می تواند انتخاب مناسبی باشد.

  • استفاده از کاغذ دیواری گل درشت در دکوراسیون داخلی

اگر می خواهید خانه تان را کاغذ دیواری کنید از کاغذ دیواری های ساده یا با بافت ریز استفاده کنید. بافت های درشت، اتاق ها و خانه را کوچک تر نشان می دهند. طرح فرش هایی با گل بوته ها و نقش های ریزتر، اتاق کوچک را بزرگ نشان می دهد. حتی گلدان هایی با برگ های ریز برای این اتاق ها مناسب تر هستند و آن ها را بزرگ تر جلوه می دهند.

برای دیدن مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *