تمیز کردن ظروف چینی

چگونه ظروف چینی لک دار را بشوییم؟

شاید برای همه شما هم پیش آمده است که پس از مدتی ظروف چینی شما دچار لکه شده و نمود بدی پیدا می کند و نمیدانید که چگونه باید آن را تمیز کنید، در این مطلب از نیکان پلاستیک نکات مهم لکه گیری چینی با روشهای طبیعی را به اشتراک گذاشته ایم با ما همراه باشید.

لکه گیری چینی

بردن لکه های قهوه ای ظروف چینی لکه گیری ظروف چینی: ظروف چینی از جمله( استکان، نعلبکی، لیوان و غیره) را داخل ظرفی بریزید . سپس آب سرد و مقداری پودر لباسشویی روی آن بریزید و روی اجاق بگذارید تا چند دقیقه بجوشد تمام لکه ها از بین می رود. در مورد سوال دومتان نیز یک لیمو ترش را دو نیمه کرده و یک نیمه آن را آغشته به نمک کرده ، بر روی لکه بمالید. پس از پاک شدن لکه، لباس را با آب بشویید.

تمیز کردن ظروف چینی

برای دیدن مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید.

پاک کننده طبیعی

چهار قاشق غذاخوری جوش شیرین را با ۴ فنجان آب خوب مخلوط کنید. با یک اسفنج پاک کنید. شما می توانید هر لوازم آشپزخانه حتی داخل یخچال و فریزر خود را با این پاک کننده تمیز کنید

شیشه پاک کن

دو فنجان آب را با نصف فنجان سرکه، یک چهارم فنجان الکل مخلوط کنید. در یک بطوری اسپری دار بریزید . هر زمان که لازم باشد پنجره ها و آینه ها را با این مواد با یک حوله تمیز کنید

تمیز کردن ظروف

نصف عدد لیمو و آغشته کردن آن به نمک برای تمیز کردن ظروف چینی بسیار خوب است . شما همچنین می توانید از این برای تمیز کردن سینک استفاده کنید.

برای دیدن مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *