سرویس پلاستیک چه رنگی بخرم؟

یکی از لوازمی که در هر خانه ای میشود و انواع و اقسام گوناگون دارد سرویس پلاستیک است که این روزها با رنگ ها و مدل های بسیار متنوع به بازار ارائه شده اند. این لوازم پلاستیکی آن قدر تنوع رنگی دارند که این سوال برای بسیاری مصرف کنندگان به خصوص خانم ها پیش می آید که سرویس پلاستیک چه رنگی بخرم.

در این مقاله از وب سایت نیکان پلاستیک به رنگ های پرطرفدار و پرکاربرد برای ظروف پلاستیک می پردازیم. همراه ما باشید.

سرویس پلاستیک آشپزخونه چه رنگیش شیک تره؟ کدوم رنگ مده؟

از آنجایی که بیشتر ظروف پلاستکی در آشپزخانه استفاده میشوند رنگ مد روز نیز بستگی به رنگ های مد شده برای دیگر وسایل آشپزخانه دارد. حتی رنگ کابینت ها و کاشی ها نیز در این انتخاب تاثیر دارند. بهتر این است که رنگ سرویس پلاستیکی را با لوازم دیگر هماهنگ کنید.

  • سرویس پلاستیک سفید

رنگ سفید نشان از پاکی و خوشبختی دارد و کمتر کسی پیدا می شود که به این رنگ دست رد بزند، سرویس پلاستیک سفید یکی از رنگ هایی است که مورد سلیقه همه نوع افرادی قرار دارد به همین دلیل می توان گفت جزو پرفروش ترین رنگ های سرویس پلاستیک به شمار می روند، اما باید توجه داشته باشید که سفید رنگی است که وقتی کثیفی یا لکه ای بر روی آن ظاهر می شود به سرعت و واضح آن را نشان می دهد به همین دلیل نیاز به مراقبت بالایی دارد .

  • سرویس پلاستیک طوسی

سرویس پلاستیک طوسی شاید پرطرفدارترین نباشد اما به دلیل خواص رنگ طوسی توجه بسیاری از خانم های خوش سلیقه را جلب می کند. شاید این نکته را ندانید اما طوسی را رنگی خنثی می نامند ،به این معنی که نه رنگ گرمی است و نه رنگ سرد ، به همین دلیل است که به راحتی با هر نوع رنگی ست و هماهنگ می شود

طوسی هم در طیف رنگی لوازم استیل آشپزخانه قرار می گرد و هم ترکیب بسیار زیبایی با صورتی، بنفش، نارنجی و دیگر رنگ های سرویس های پلاستیکی ایجاد می کند.

سرویس پلاستیک آبی

یکی دیگر از محبوب ترین رنگ ها برای سرویس پلاستیک رنگ آبی کمرنگ است ، آبی جزو رنگ های سرد شمرده می شوند به گفته روانشناسنان آبی رنگ خنکی است که حالت استراحت دهندگی و آرامش را به شخص القا می کند . شما میتوانید رنگ آبی را با دیگر رنگ های کرم ، قرمز و نارنجی استفاده کنید .

 البته نمونه هایی از سرویس پلاستیکی به رنگ های آبی پر رنگ هم در بازار مشاهده میشوند که این نوع رنگ از سرویس پلاستیک بیشتر مورد سلیقه افراد با روحیه یا خاص است ، در کل انتخاب بین طیف رنگی آبی بسته به سلیقه افراد دارد.

  • سرویس پلاستیک رنگ لیمویی

سرویس پلاستیکی رنگ لیمویی از پرطرفدارترین رنگ هاست. لیمویی رنگی از طیف زرد بوده و جزو رنگ های گرم محسوب می شود. این رنگ نشاط تابستانی را به خانه شما آورده و جلوه خاصی به آشپزخانه می بخشد به خصوص اگر در آشپزخانه از رنگ های تیره مانند قهوه ای استفاده شده باشد، جلوه ای دوبرابر خواهد یافت. همچنین می توانید سرویس پلاستیکی را از ترکیب دو رنگ لیمویی و بادمجانی یا بنفش انتخاب کنید. رنگ لیمویی با بسیاری از رنگ-ها از طیف سبز، آبی و بنفش هماهنگ می شود.

  • سرویس پلاستیک صورتی

رنگ صورتی لطافت و آرامش را به منزل شما هدیه می دهد. سرویس پلاستیک  صورتی از سری رنگ های جدید هستند که بر خلاف طیف های رنگی قبل که از رنگ های تند و پرانرژی استفاده شده بود، بسیار ملایم و شفاف می باشند. رنگ صورتی با رنگ های طوسی، سفید و بنفش ترکیب زیبایی را می سازد. این رنگ برای جهیزیه تازه عروسان، در بهار زندگی مشترکشان، طراوت خاصی را به همراه می آورد.

نیکان پلاستیک

 

نیکان پلاستیک با سابقه پانزده ساله و توزیع مرغوب ترین و ماندگارترین محصولات پلاستیکی، آرامش و راحتی را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *