جاقاشقی پلاستیکی و بررسی چند نکته قبل از خرید آنها

امروزه از جاقاشقی پلاستیکی برای مرتب کردن قاشق ها استفاده می شود و تقریبا می توان گفت در هر خانه ای مشاهده می شود.
به همین دلیل در این مقاله از وب سایت نیکان پلاستیک قصد داریم تا از بین ملزومات مختلف آشپزخانه، به بررسی جاقاشقی پلاستیکی بپردازیم که در واقع نگه دارنده‌‌ی یکی از لوازم آشپزی محسوب می‌‌گردد.

جاقاشقی پلاستیکی

بانوان بیشتر زمان خود را در آشپزخانه سپری میکنند، به همین دلیل برایشان بسیار مهم است که هر چیزی باید مرتب و منظم در جای مخصوص خود قرار بگیرد، مثلا جاقاشقی برای مرتب کردن قاشق‌‌ها، جا ادویه‌‌ای، ظروف نگهداری غذا و غیره.
همچنین مرتب و منظم بودن وسایل خانه هنگامی که بخواهید مثلا وعده صبحانه را سریع قبل از سرکار رفتن بخورید و یا کلا برای غذا درست کردن عجله دارید، کارها بهتر و سریعتر انجام می شوند، اما به شرطی که کابینت های آشپزخانه تان مرتب باشند.
چنین خانه و آشپزخانه ای در چشم افراد دیگر نشانه‌‌ی ذوق و سلیقه و نظم اهالی آن خانه است چرا که هر وسیله‌‌ای در جای مخصوص به خود قرار گرفته است.

چند نکته قبل از خرید جا قاشقی که باید به آن توجه کنیم!!

  • مکان مورد استفاده:

اگر میخواهید از سرویس قاشق و چنگال و کارد خود در مواقعی مانند ورود مهمان و غیره استفاده کنید توصیه میشود جاقاشقی تهیه کنید که داخل کابینت قرار گیرند.

  • جنس جاقاشقی:

اگر میخواهید جاقاشقی را روی سینک آشپزخانه و یا آویزان به آبچکان قرار دهید بهتر است از جنس‌‌هایی که نسبت به رطوبت و آب مقاومت داشته باشند استفاده کنید.
جاقاشقی پلاستیکی نسبت به سایر جنس های این محصول مانند چوبی و فلزی دارای مقاوت بهتری است.

  • کاربرد:

از دیگر نکات بسیار مهم هنگام خرید این ابزار، توجه دقیق به کاربردی بودن آن است، بسته به اینکه چه لوازمی را می‌‌خواهید در آن قرار دهید، کاربردی بودن و بخش بندی‌‌های آن متفاوت می‌‌شود. لذا نکته‌‌ی بسیار مهمی است که نباید از آن غفلت کرد.

  • تعداد:

جاقاشقی ها دارای ابعاد مختلفی هستند، توصیه میشود جاقاشقی را بسته به اینکه چه نوع سرویسی را انتخاب می‌‌کنید، ابعاد متناسب با آن را تهیه کنید تا پاسخگوی نیاز و فضای درخواستی شما باشد.
پس حتما نوع این ابزاری که خریداری می‌‌کنید با سرویس انتخابی شما هماهنگ باشد.

  • وزن:

وزن سرویس قاشق و چنگال ها به تنهایی سنگین است، اگر بخواهید جاقاشقی تهیه کنید که از جنس های سنگین تهیه شده اند وزن کلی بسیار بالایی پیدا خواهد کرد.
و اگر قصد داشته باشید تا آن را داخل کشوی کابینت قرار دهید بر روی لولای آن فشار زیادی وارد کرده و در دراز مدت آن را از بین خواهد برد.

در این صورت بهترین انتخاب میتواند جاقاشقی پلاستیکی باشد که نسبت به جنس هایی مثل سرامیک بسیار کم وزن می باشد.

  • قابلیت شستشو:

یکی از قابلیت‌‌هایی که به جاقاشقی پس از ظهور ماشین ظرفشویی به آن اضافه شد، قابلیت شستشو است به نحوی که شما برای شستن سرویس قاشق و چنگال خود نیازی نیست که آنها را تک به تک بیرون بیاورید.

به راحتی می‌‌توانید داخل ماشین ظرفشویی قرار دهید و یا با دست تمیز کنید بدون آنکه ساختار آن آسیب جدی ببیند.
نیکان پلاستیک:
شرکت نیکان پلاستیک با تولید انواع جاقاشقی پلاستیکی و دیگر محصولات پلاستیکی مورد نیاز جامعه، گام بزرگی را در رفاه و آسایش مردم برداشته است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و هم چنین سفارش محصول مورد نظر خود به وب سایت نیکان پلاستیک مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *