بررسی چهارپایه پلاستیکی و انواع آنها

چهارپایه پلاستیکی یک محصول کاربردی است که بسیاری از کارها را آسان می کند و برای دسترسی به ارتفاع بلند می توان با اطمینان از این وسیله استفاده کرد.

به همین دلیل در این مقاله از وب سایت نیکان پلاستیک قصد داریم تا از بین ملزومات مختلف منزل، به بررسی چهارپایه پلاستیکی بپردازیم.

چهارپایه پلاستیکی

امروزه کالا های پلاستیکی به دلیل مزایایی که دارند به یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین کالاها تبدیل شده اند، چهارپایه پلاستیکی  یکی از این کالاها است که بسیار مورد توجه تولیدکنندگان و مصرف کنندگان قرار گرفته است.

چهارپایه پلاستیکی در طرح ها، رنگ ها و اندازه های بسیار متنوعی تولید می شود.

سایز بندی چهارپایه پلاستیکی

روزانه در کشور انواع چهارپایه های پلاستیکی در رنگ بندی ها و طرح های خاصی با سایز بندی های متنوع تولید و به بازار عرضه میشوند.

سایزبندی چهارپایه های مورد نظر شامل تنوع گسترده ای می باشد که هر کدام از آنها با توجه به نیاز خریداران تهیه شده و به کار برده می شوند.

این چهارپایه ها در سایز بندی های بزرگ، متوسط و کوچک با اندازه های مختلفی در دوام عالی تولید می گردند.دوام عالی، وزن آنها و راحتی قابلیت حمل و نقل و استفاده شدن در مکان های مختلف از ویژگی های اصلی چهارپایه های پلاستیکی است.

معرفی برخی از نمونه های چهارپایه پلاستیکی:

  • چهارپایه پلاستیکی تاشو:

این چهارپایه ها از پلاستیک های مقاوم ساخته می‌ شوند و تحمل وزن بالایی را دارند و برای منازل کوچک که فضای کمی دارند بسیار پر کاربرد می باشند زیرا در مواقعی که به این وسیله نیاز نیست می‌ تواند به صورت تا شده در گوشه ای قرار بگیرد و سبب شلوغ شدن فضای اطراف نمی شود.

  • چهارپایه پلاستیکی معمولی:

از این چهارپایه معمولاً در همه فضاها می‌ توان به راحتی استفاده کرد زیرا دارای ارتفاع استاندارد می باشد و استفاده از آن موجب دسترسی راحت به اکثر فضاها می شود.

  • چهارپایه پلاستیکی پله دار:

از خاص ترین نمونه های چهارپایه پلاستیکی این مدل است، که این چهارپایه در سه مدل تک پله، دو پله و سه پله وجود دارد این نمونه از چهارپایه دارای ارتفاع بالاتری می باشد و متناسب با تعداد پله ها ارتفاع آن بیشتر است.

  • چهارپایه پلاستیکی پایه فلزی:

این مدل چهارپایه نیز در سایزهای مختلفی وجود دارد و به دلیل پایه ‌های فلزی آن بسیار مقاوم و مستحکم می باشد و در فضاهایی که نیاز است به طور روزانه و مرتب از چهارپایه استفاده کرد به دلیل استحکام بالایی که دارد این مدل ها پیشنهاد می شود.

در هنگام تهیه چهارپایه ها گزینه مهم تر دیگری نیز وجود دارد که باید به آن توجه ویژه ‌ای کرد و آن هم ویژگی های خاص چهار پایه ها می باشد که عبارتند از:

  • اندازه چهارپایه
  • کیفیت بالای پایه
  • امکان جابجایی راحت
نیکان پلاستیک:

شرکت نیکان پلاستیک با 15 سال سابقه در تولید انواع چهارپایه پلاستیکی و دیگر محصولات پلاستیکی مشابه، آرامش و راحتی را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و هم چنین سفارش محصول مورد نظر خود به وب سایت نیکان پلاستیک مراجعه کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *