استفاده بهینه از تورفتگی‌های دیوار در دکوراسیون

استفاده بهینه از تورفتگی‌های دیوار در دکوراسیون

ممکن است برخی از بخش‌های منازل دارای تورفتگی‌های دیوار و برجستگی‌هایی درون دیوارهای مختلف باشند. این مسئله در نگاه اول برای بسیاری نگران کننده بنظر آید. پس تا آخر این مقاله همراه نیکان پلاستیک باشید.

اگر پلان منزل شما هم آن قدر خوب طراحی نشده باشد، احتمالا با فضاهای پرت رو به رو هستید که معلوم نیست دقیقا به چه کار می آیند. این فضاها را اگر خالی رها کنید، خیلی بیش تر به چشم می آیند و مانند یک نقص به نظر می رسند. اگر هم قصد داشته باشید آن ها را پر کنید، احتمالا بسیاری از گزینه ها را به خاطر جاگیر بودن کنار می زنید.همه ما به خوبی می دانیم که با کمی خلاقیت و حوصله می توانیم هر قسمتی از خانه را تبدیل به فضایی هیجان انگیز، کاربردی و زیبا کنیم.

قرار دادن میز و قفسه های مختلف

اگر تورفتگی‌ های دیوار خانه شما به قدری است که نمی‌توانید وسایل منزل خود را در یک راستا قرار دهید:

  • پس می‌توانید یک میز یا قفسه بندی‌های مختلف با جنس چوبی در رنگ‌بندی مناسب در آن قرار دهید.
  • شما می‌توانید انواع میز از جمله میز آرایش، میز تحریر، میز کار و… را از دل این تورفتگی‌ها بوجود آورید.

بکار گرفتن آینه و انواع قاب و تابلوهای مختلف

می توانید از تورفتگی‌های دیوار برای نصب آینه‌های قدی یا تابلوهای مختلف و زینتی استفاده کنید. هر یک از این وسایل نیز می‌توانند دکوراسیون داخلی منزل شما را تحت الشعاع خود قرار دهند.

هر چند که برای تحقق این موضوع باید به دیزاین منزل خود توجه داشته باشید. پس متناسب با آن به خرید و نصب قاب‌ها و تابلوهای مختلف رو آورید تا زیبایی آن‌ها دوچندان شود.

استفاده بهینه از تورفتگی‌های دیوار در دکوراسیون

برای دیدن مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید.

استفاده از شلف های مختلف و کاربردی

شلف ها می توانند یکی از گزینه های بسیار خوب برای پوشش تورفتگی های دیوار به شمار آیند. برای این منظور شما می توانید از دو طرف تورفتگی ها شلف هایی را به کار گیرید و روی آن ها کتاب های دلخواه خود را بچینید تا از آن به عنوان یک کتابخانه استفاده بهینه ای برده باشید و یا اینکه می توانید روی آن ها انواع گل ها روی آن استفاده کنید و یک گلخانه بسیار شیک و زیبا در منزل مسکونی خویش ایجاد کنید.

با استفاده از این شلف ها می توان حتی وسایل زینتی و دکوری را روی آن ها قرار داد و به هر نحو ممکن به بهترین شیوه از این تورفتگی های دیوار استفاده کرد تا دکوراسیون بسیار شیک و باکلاسی را در منزل خود به وجود آورید.

برای دیدن مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *