با اقداماتی ساده خانه خود را زیبا و شیک کنید!

با اقداماتی ساده خانه خود را زیبا و شیک کنید!

یکی از بهترین و لذتبخش‌ترین کارها برای خانم‌های خانه، چیدمان و دکوراسیون منزل است.ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد وقتی وارد خانه‌ای شده‌اید ذوق و سلیقه‌ای که در چیدمان و دکوراسیون منزل به کار رفته است حس تحسین شما را برانگیخته و شما را به وجد آورده است. آیا تا به حال از خود پرسیده‌اید که چه چیز باعث می‌شود که برخی خانه‌ها شیک‌تر به نظر برسند؟ 

بیشتر اوقات نیازی نیست که برای زیبایی دکوراسیون خانه در یک لحظه تمام دکوراسیون آن را تغییر داده و یا متحمل هزینه زیادی شوید. با توجه به جزئیات می‌توانید محیط زندگی خود را زیباتر کنید. اگر می‌خواهید خانه خود را با اقدامات ساده و کوچک شیک‌تر کنید تا آخر این مقاله از نیکان پلاستیک همراه ما باشید.

به هارمونی رنگ ها دقت کنید

رنگ‌ها جزء عناصر دکوراتیو در طراحی دکوراسیون داخلی منزل به شمار می‌روند. عنصری که احساسات و خلق و خوی ما را پدیدار کرده و تأثیر قابل توجهی بر روح و روان، نشاط و شادابی ما دارد.اگر برای زیبایی دکوراسیون خانه خود یک پالت رنگی را در نظر داشته باشید، می‌توانید به مکانی زیبا دست پیدا کنید. برای خود یک پالت رنگی که دارای تعداد زیادی رنگ نباشد مشخص کرده و لوازمی را که با این پالت رنگی هماهنگی ندارند را حذف کنید. اگر رنگ‌های اصلی را ترجیح می‌دهید، گاهی از رنگ‌های فرعی نیز در میان آن‌ها استفاده کنید.

با اقداماتی ساده خانه خود را زیبا و شیک کنید!

برای دیدن مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید.

به پرده‌ها توجه کنید

شاید پرده‌ها در حالت معمول زیاد مورد توجه قرار نگیرند، اما در واقع پرده در راس جزئیاتی قرار می‌گیرد که باعث شیک‌تر شدن مکان می‌شود. با توجه به علاقه خود، پرده‌ای به سبک رمانتیک، مجلل و یا مینیمال انتخاب کنید.

ابعاد فرش باعث ایجاد تغییر می‌شود

یکی از نکاتی که ممکن است در زیبا سازی خانه زیاد مورد توجه قرار نگیرد استفاده از فرش‌ها و یا قالیچه‌هایی است که از نظر اندازه متناسب با فضای داخلی خانه هستند.

با انتخاب فرش بزرگ‌تر، مکان را از آن چه که هست بزرگ‌تر نشان دهید. همچنین رنگ‌ها و طرح‌های ساده نیز باعث دلبازتر و بزرگتر شدن مکان می‌شوند.

استفاده از لوسترها و یا آویزهای تزئینی و یا آباژور ایستاده

ایجاد فضای دراماتیک و زیبا با خرید و استفاده از لوسترها و یا آویزهای تزئینی امکان پذیر است.

استفاده از یک آباژور ایستاده در گوشه‌ای از سالن و اتاق پذیرایی باعث می‌شود تا در یک لحظه سطح کیفیت دکوراسیون خانه به میزان چشم‌گیری افزایش یابد.

برای دیدن مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *